REGULAMIN NOCLEGÓW

 Niniejszy Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji w wybranym apartamencie. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.

Rezerwacja apartamentu

Rezerwacja następuje po dokonaniu wpłaty kwoty zadatkowej. Kwota zadatkowa nie podlega zwrotowi.

Klient, dokonując rezerwacji telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną otrzymuje
wiadomość zwrotną z numerem konta bankowego, kwotą zadatku rezerwacyjnego oraz terminem wpłaty. Jeżeli kwota zadatkowa nie wpłynie w ustalonym terminie, rezerwacja
zostaje anulowana.

Podane ceny dotyczą rezerwacji apartamentu dla max 4 osób, zakwaterowanie w apartamencie dodatkowych osób skutkuje naliczeniem opłaty w wysokości 100 -150 zł/doba (w zależności od sezonu).

W dniu przyjazdu klient otrzymuje wiadomość drogą elektroniczną lub sms z czterocyfrowym kodem wejścia na teren  obiektu i zarezerwowanego apartamentu.

W chwili zameldowania klient zobowiązany jest do okazania dowodu tożsamości.
W przypadku odmowy okazania dokumentu rezydent może odmówić wydania kluczy do apartamentu.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 11:00 w dniu wyjazdu.
Wcześniejsze udostępnienie apartamentu oraz przedłużenie doby hotelowej zależy od aktualnego stanu obłożenia apartamentów i jest rozpatrywane indywidualnie przez wynajmującego.

Zameldowanie po godz. 22:00 i wymeldowanie przed godz. 8:00 powinno być zgłoszone i ustalone z rezydentem obiektu.

Klient zobowiązany jest do poinformowania rezydenta o zmianie liczby osób przebywających w wynajętym apartamencie oraz dokwaterowaniu kolejnej osoby.

Obowiązki klienta:

Klient i jego goście odpowiadają za wszelkie szkody, jakie wyrządzili w wynajętym apartamencie, częściach ogólnodostępnych oraz na terenie obiektu. Zobowiązują się do
niezwłocznego powiadomienia wynajmującego o dokonanych szkodach oraz pokrycia kosztów naprawy lub zakupu nowych przedmiotów, jakie uszkodzili.

Klient ma obowiązek zawiadomić wynajmującego o wszelkich zdarzeniach, które mogą narazić na szkodę materialną lub bezpieczeństwo innych gości przebywających na terenie obiektu.

Informacje dodatkowe:

W ramach rezerwacji apartamentu klientowi przysługuje bezpłatne, monitorowane miejsce parkingowe, wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie samochodu na terenie obiektu.

Na  terenie obiektu nie akceptujemy zwierząt.

Zgubienie kluczy do apartamentu skutkuje naliczeniem opłaty w wysokości 150 zł.

W apartamentach obowiązuje zakaz palenia, na terenie obiektu są wyznaczone miejsca dla palaczy

Klient zobowiązuje się do zachowania zasad dobrego sąsiedztwa.

Dla gości, których pobyt potrwa dłużej niż 3 doby przewidziane są rabaty (uzgadniane z rezydentem).

Dla gości na terenie obiektu ogólnodostępne są: żelazko, deska do prasowania, toster, łóżeczko turystyczne, podręczny zestaw krawiecki. 

Klient ma bezwzględny obowiązek przestrzegania przepisów przeciwpożarowych.

Goście Apartamentów Bianka mogą liczyć na rabaty u naszych zaprzyjaźnionych restauratorów oraz zniżki na wiele atrakcji w Wiśle.